ohľadom hádky..

Autor: Nikoleta Wellová | 1.5.2013 o 23:34 | Karma článku: 3,17 | Prečítané:  417x

Citové rozpoloženie ženy  je na veľmi  tenkej nitke. Muži sa z nás smejú, že stále len reveme. Čo je však hlavnou príčinou  je im už úplne jedno.  Dôležité je, že zasa mali pravdu a my sme slabé zarevané stvory.

Veľakrát ženy plaču len a len kvôli mužom. Jedna po hádke, iná zas pre niečo iné. Ďalšia preto, lebo  stratila toho, koho  ľúbila. No  oni  si nikdy vinu nepriznajú, vždy za všetko môže žena.

Žene príde ľúto slov, čo povedala alebo ako tá situácia celá dopadla. Muž ju však nikdy neobime, nepovie jej, že  všetko bude fajn. Každá žena čaká na  utešujúce slová plné lásky. Najhoršie, čo muži však robia je to, že  sú ticho a nechajú svoju polovičku ticho tiež. Žena keď je dlho ticho začne rozmýšľať nad vecou hlbšie, hľadá vinníka a po väčšine je to ona a tak začne  ďalšia hádka. Muž, ktorý nahnevá svoju lásku by sa k nej mal hlavne potom správať milo. Je pravda, že má často krát väčšie nervy ako žena, ktorá má tvár mokrú od sĺz. Chlap by sa mohol aspoň pokúsiť utešiť ženu. Dlhšie objatie, vyslovenie nejakých pekných slov by urobilo predsa radosť každému. Nemala by vždy ustupovať  len žena. 

Najlepšie je, čo najskôr sa zmieriť, utešiť a zbaviť sa smútku, ktorým je nežnejšie pohlavie naplnené. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Buďme pripravení na všetko. Aj na Trumpa

Buď ho nahradí Mike Pence, alebo bude hviezdiť vo vlastnej reality show.

SVET

Urážky, samochvála a bez plánu. Kam dovedie USA trumpizmus

Medzi republikánmi už neplatí konsenzus z Reaganovej éry.


Už ste čítali?