Spomienky..

Autor: Nikoleta Wellová | 18.10.2012 o 19:46 | (upravené 18.10.2012 o 20:38) Karma článku: 5,02 | Prečítané:  285x

Každý z nás máv hĺbke vnútra spomienky či už dobré, alebo tie zlé. Na tie dobré spomíname s úsmevom, dokážu nás potešiť. Na zlé nikto rád nespomína, snaží sa ich vymazať zo svojho života.

Stačí malá chvíľka so známou osobou, pesnička alebo fotka. Človek si pri týchto krátkych okamžikoch spomenie na to, čo ho niekedy trápilo a len veľmi ťažko si spomenie na to, čomu sa radoval. Nikdy nezabudneme na to, kto a ako nám ublížil. Zlé spomienky sa nám vrátia vtedy, keď to najmenej čakáme. Po istom čase ľutujeme to, čo sme zažili. Čas sa však už niedá vrátiť a vtedy sme si mysleli, že to čo teraz  ľutujeme je pre nás najlepšie. Zlé spomienky sa nám akoby vrstvili jedná na druhú. Sú hlboko v nás, nie však dostatočne na to, aby sme ich úplne vymazali zo života.

Smutné však je to, že na zlé si niekedy spomenieme skôr ako na tie dobré časy. Na dobrých spomienkách sa dokážeme zasmiať a zlepšia nám náladu. Najlepšie spomienky sú na veselé pády alebo dobrodružné zážitky. Spomienky nám nikto nikdy nevezme, je to napríklad jediná možnosť ako nezabudnúť na človeka, ktorý pre nás veľa znamenal. Preto by sme na takýchto ľudí nemali zabúdať.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Armádny generál: Rusi majú vynikajúcu techniku. Všetko však závisí aj od politiky

Udržanie starých stíhačiek bude drahé, Rusi si môžu zapýtať viac.

DOMOV

Minister Gajdoš nepriznal takmer polovicu svojho príjmu

Minister obrany v majetkovom priznaní nespomenul výsluhový dôchodok.


Už ste čítali?